Buradasınız : Haberler

Evden Havalimanına Özel Araçla 14,90 TL, Yok Artık!

Evden Havalimanına Özel Araçla 14,90 TL, Yok Artık! - AnadoluJet'ten

AnadoluJet'ten "Yok Artık" Dedirten Kampanya!

AnadoluJet yolcuları, İstanbul ve Ankara'da evden havalimanına, havalimanından eve özel araç konforuyla gidiyor!

AnadoluJet'le yaşadığınız konforu Secure Drive ile karada da yaşamaya devam edin! AnadoluJet yolcuları 12 Ekim 2015 tarihinden itibaren, Ankara ve İstanbul'da havalimanı transfer hizmetinden sadece 14,90 TL'ye yararlanıyorlar! Üstelik istediği adresten alınıp, istediği adrese bırakılma avantajıyla! 1 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanyadan tüm değerli yolcularımız yararlanabilecekler!

Kampanya Koşulları

  • AnadoluJet'in transfer hizmeti, Secure Drive firması tarafından verilmektedir.
  • Transfer hizmeti kullanımı için; uçuşunuzdan en geç 24 saat önce uçak biletinizdeki linki veya www.securedrive.com.tr 'yi  tıklayarak ya da Secure Drive'ın 444 08 06 veya 0 850 251 08 06 no'lu telefonlarını arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • AnadoluJet ile gerçekleştirilecek her tek yön uçuş için, bir kişilik tek yön transfer hizmeti 14,90 TL'ye satın alınabilir.
  • Transfer rezervasyonu, yolcunun kredi kartı ile ödeme yapması durumunda kesinlik kazanır.
  • Yolcunun uçuş saatinden en geç 4 saat öncesine kadar, transfer hizmetini iptal etmesi durumunda, bu hizmete ait ücret iade edilir.
  • Havalimanından yapılacak karşılamalarda uçağın rötarlı inmesi halinde, Secure Drive transfer hizmeti mümkün olan ilk araçla sağlanacaktır.
  • Yolcunun uçak biletini iptal etmesi durumunda, Secure Drive transfer rezervasyonu otomatik olarak iptal olamamaktadır. Yolcu, Secure Drive çağrı merkezini arayarak transfer hizmetini iptal ettirmelidir; aksi taktirde transfer ücreti iade edilmeyecek olup, transfer iptali işleminde sorumluluk yolcuya aittir.
  • Transfer hizmeti, Esenboğa Havalimanı için Ankara'da istediğiniz nokta için ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı için Pendik – Akfırat ile Atatürk Havalimanı arasında kalan bölge için geçerlidir; transfer hizmeti rezervasyonu esnasında adresinizin hizmet alanında olup olmadığına dair detaylı bilgiyi Secure Drive rezervasyon görevlisine danışabilirsiniz.
  • AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.