Buradasınız : Kültür Turları

Alanya Yamaç Paraşütü Turu

Alanya Yamaç Paraşütü Turu - 30/09/2017 Tarihine kadar uygun hava şartlarında Her gün sadece acentamıza özel 900 TL yerine 789 TL

30/09/2017 Tarihine kadar uygun hava şartlarında Her gün sadece acentamıza özel 900 TL yerine 789 TL

Merkezi Alanya İlçemize taşınmış olan şirketimiz 1999 ve 2008 yılları arasında Antalya ve Muğla Fethiye bölgelerinde Tandem Yamaç Paraşütü ve Hafif motorlu hava araçları işi yapmış olup,

2008 Yılından bu güne kadar ise bu faaliyetlerini Alanya Merkez ve Antalya Adrasan mevkiinde sürdürmektedir.

 

Deneyimli ve Usta öğretici seviyesinde pilotlarımız ile bugüne kadar güvenlik ihlalli ve yasal olmayan hiçbir uçuş kaydımız bulunmamakla birlikte; Şirketimiz kuruluşundan bugüne kadar hiçbir müşterisi ile sorun yaşamamış ve hiçbir kaza olayında yer almamıştır.

 

Güvenlik ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen şirketimiz özellikle Antalya ve Alanya bölgesinde hemen hemen tüm tur şirketleri ile çalışmıştır ve isim vermeksizin referans olarak şirketimizi bu seyahat acentelerine sormanız mümkündür.

 

Yılda yaklaşık 5000 atlayış yapan şirketimiz bu güne kadar bu atlayışlardan memnuniyetsiz olarak hiçbir müşterisinden şikayet almamış ve aksine tüm çalıştığımız firmalardan teşekkür ve başarı notları almıştır.

 

Bölgemizde şuan tam anlamı ile kendi şirket ve A acente belgesi ile çalışan ve faaliyet gösteren tek yasal ve belgeli şirkettir.